Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

NCR 7167 RealPOS Termal Yazıcı

Bu yazıcı perakende ortamında tam olarak test edilmiştir ve baskı işlemlerinde yüksek verimlilik sağlamaktadır. Kullanıcılar fişi hızla basıp beklemeden müşterileriyle ilgilenmeye devam edebilirler.

Fiş ve fatura olmak üzere iki adet baskı istasyonu bulunmaktadır:

Fiş istasyonu direkt termal baskı teknolojisi ile hızlı fiş basarken kâğıt kesici ile fişin yazıcıdan kolayca alınmasını sağlar.

Fatura istasyonuna ise 4 kopyaya kadar düz fatura konabilir ve hizalama uyarı özelliği kullanıcının faturayı yazıcıya doğru yerleştirmesine yardımcı olur.

Yazıcıdaki kâğıt sensörü ise kâğıt az kaldığında ve/veya kaydığında kullanıcıyı uyarır.

NCR 7167 yazıcıların termal istasyonunda siyah renk haricinde ikinci bir renk (mavi veya kırmızı) de basarak renkli fişler üretebilirsiniz.

Modüler Servis Olanağı

NCR çok fonksiyonlu yazıcıların tamir ve bakımları modüler yapıları sayesinde hızlı ve ekonomik olarak gerçekleştirilebilmektedir. Yazıcının belleğinde çalışma süresi, MCIR okuma sayısı ve basılan satır ve karakter sayıları tutulmakta ve istenirse uzaktan erişimle bu bilgiler bastırılabilmektedir. Çok kasalı mağazalarda mağaza yöneticileri bu bilgiyi kasa/yazıcı kullanım yoğunluğunu dengelemek için kullanabilirler.

Özellikler

Boyutlar

Yükseklik : 190.5mm x292.1mm x179.3mm

Ağırlık : 3.97 kg

Elektrik Gereksinimi

•24V ayrı güç bağlantısı (RealPOS 80, 80c, 70, 30)

•İsteğe bağlı 75W harici güç kaynağı

Baskı Modları:

Standart, sıkıştırılmış, çift yükseklik, çift genişlik, baş aşağı, döndürülmüş, altı çizili, ölçeklenmiş, kalın, üst simge, italik, alt simge, arka yüz baskısı

Broşür için tıklayınız