NCR RealPOS 70XRT POS Terminali

NCR yüksek performanslı ve sahip olma maliyeti de düşük olacak şekilde tasarlanmış POS terminalleri üretmektedir. Bu terminallerden biri olan NCR RealPOS™ 70XRT güçlü bütünleşik dokunmatik ekranı, iş gereklerine göre optimize edilmiş teknolojisi ve yenilikçi perakendecilik tasarımlarıyla işlemlerinizi kolaylaştırır.

Benzersiz Enerji Verimliliği

NCR RealPOS 70XRT daha verimli Intel işlemciler ve yüksek tasarruflu güç kaynakları kullanılması sayesinde önceki kuşak POS terminallerine kıyasla %50’ye varan oranlarda enerji tasarrufu sağlar. Bu sayede uzun dönem sahip olma maliyetlerinizi düşürür. Cihazların kolay bakım ve yönetim özellikleri perakendecilik alanındaki en ileri seviyededir ve bakım masraflarınızı düşük tutmanıza yardımcı olur.

İş Gereklerine Göre Optimize Edilmiş NCR POS Terminalleri

Intel vPro™ teknolojisi kullanılan NCR RealPOS 70XRT son derece yüksek performansa, ölçeklenebilirliğe, enerji verimliliğine ve çok katmanlı yönetilebilir bir yapıya sahiptir. Bu özellikleriyle müşteri deneyimine olumlu katkı sağlar, personelin yetkinliğini arttırır ve maliyet avantajları sağlar.

Özellikler

Ebatlar

36.8 x 30.5 x 36.8 cm (G x D x Y – 15” dokunmatik ekran ve masa üstü ünitesiyle birlikte / Manyetik Kart Okuyucu olmadan)

Mikroişlemci

Intel Core™ 2 Duo processor P8400 (1060 MHz FSB)

Intel Celeron® Dual-Core processor T3100 (800 MHz FSB)

Intel Celeron® processor 900 (800 MHz FSB)

Ana Kart

Intel GM45 Express chipset

Mobile Intel graphics media accelerator (GMA) 4500MHD

Intel® clear video technology

Intel matrix storage technology 7.0 with integrated RAID support

Broşür için tıklayınız