Encore uluslararası perakende sektörüne uzun yıllardan bu yana çözümleriyle öncülük eden NCR POS yazılımlarını Türk perakende sektörünün kullanımına sunmaktadır. Yazılımlar Encore yazılım ekibi tarafından Türkiye perakendecilerinin özel ihtiyaçlarına ve yasal mevzuatlara uygun şekilde yerelleştirilmektedir. NCR POS yazılımları perakende operasyonlarının verimliliğini arttırmak, daha yüksek ciro elde edebilmek ve müşteri sadakati sağlamak konuları göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Encore ihtiyaç duyulan çözümün gereklerine göre NCR POS yazılımlarının yanı sıra iş ortaklarının geliştirmiş olduğu yazılımları da NCR POS sistemleri ile birlikte müşterilerine sunmaktadır.

Kapsamlı Promosyon Olanakları

Kasa üzerinden müşteri kartlı veya kartsız promosyonlar gerçekleştirilebilmekte ve kişiye veya belirlenen gruplara özel promosyonlar tasarlanabilmektedir. Yazılım anlık merkezi güncellemeleri de desteklemekledir.

Üstün Verimlilik

NCR POS donanım ve yazılımları kasiyer verimliliğini en üst seviyeye çıkartabilmek ve tüketicilerin kasa sistemi ve kasiyerle en rahat şekilde etkileşimde bulunabilmeleri için değişik uzmanlık dallarında eğitim almış “İnsan Faktörü Mühendisleri” tarafından tasarlanmaktadır. Tipik olarak NCR POS sistemleri kullanan kasiyerlerin verimliliğinde yüzde 15 ile 25 arasında artış tespit edilmektedir. Kasiyer eğitim süresini ise yüzde 75’e varan oranda azaltmak mümkün olmaktadır.

Diğer Yazılımlarla Entegrasyon

İster iki mağaza ister 200 mağaza olsun Encore POS yazılımları tüm boyutlarıyla perakendecilik operasyonlarınızı desteklemektedir. Yazılımlar çeşitli arka ofis ve merkez ofis sistemlerini desteklemekte ve bunlarla entegre olabilmektedir.

Özel Uygulama Geliştirme Olanakaları

Encore ve iş ortaklarının sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmış yazılım ekipleri yazılımın standart özellikleri dışında müşterilerin ihtiyaç duydukları özel işlemler veya fonksiyonlar için danışmanlık, sistem analizi ve yazılım geliştirme hizmetleri vermektedir. Bunlar arka ofis, kasa veya müşteri ekranları veya fiş üzerindeki değişiklik veya ilaveler olabilir. Proje yönetimi ekibi tarafından projelendirilen özel uygulamalar teknik servis ekibinin koordinasyonu ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde devreye alınmakladır.

Self Servis Kasa

Encore kasiyerlerin kullandığı POS sistemlerinin yanında müşterilerin kendilerinin kullandığı Self Servis Kasa sistemlerini de Türkiye perakende piyasasına ilk ve tek olarak sunmuştur. NCR POS yazılımı ile tam entegre olarak çalışan Self Servis Kasa sistemleri kasa önündeki kuyrukları azaltmak, müşterilere yeni bir alışveriş deneyimi yaşatmak, bazı durumlarda kişi mahremiyetini sağlamak, mağaza yönetimine personel yönetimi konusunda esneklik yaratmak gibi pek çok fayda sağlamaktadır. Müşteriler kendi işlemlerini dokunmatik ekran ve otomatik terazi ile kendileri gerçekleştirmekte ve gerektiği hallerde sorumlu personelden yardım istemektedirler. NCR Self Servis Kasa sistemlerinde dünyada Pazar lideri durumundadır. Self Servis Kasa sistemleri konusunda daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.