Seyahat Çözümleri
Anasayfa Çözümler ve Ürünler Seyahat Çözümleri

Sehayat edenlere yönelik teknoloji çözümleri ile hayat kolaylaşıyor. Günümüzde müşteriler biletlerini internetten alıyor, uçak check-in işlemlerini cep telefonlarından yapıyorlar. Rötar veya uçuş saati değişikliklerini cep telefonu mesajı ile alıyorlar. Uçağa binerken veya otele girerken bile check-in işlemlerini self-servis dokunmatik ekranlardan (kiosklardan) beklemeden yapabiliyorlar.

Encore bu dinamik seyahat ortamında teknolojinin son olanaklarını sunan NCR çözümlerini hizmetinize sunmaktadır:

  • NCR uzmanları mevcut operasyonunuzu analiz ederek sunmuş olduğu teknolojilerle nereleri geliştirebileceğinizi ortaya çıkartabilir.
  • Seyahat eden müşterilerin ister internetten, ister cepten, isterse de bir kiosk kullanarak tutarlı bir iletişim içerisinde olması için entegre çözümler önerir.

 

 

Havayolları & Havaalanları

Günümüzde yolcular teknolojik olanakları artan şekilde kullanmaktalar. Bu kişiler seyahat deneyimlerinde aksaklık olmadan hızlı ve hesaplı hizmet beklemektedirler…

Daha fazla

Mobil Biniş Kartı

NCR patentli Mobil Biniş Kartı Uygulaması geleneksel kâğıt biniş kartının yerine geçerek seyahat deneyimini geliştirmektedir. Yolcular herhangi bir mobil cihaz kullanarak biniş kartlarını alabilmekte… Daha fazla

Customer Power Dijital Pazarlama Yönetimi Yazılımı

Sürekli veri geridönüşümü, çapraz kanallardan iletişim, güvenilir bulut teknolojisi ile karşınızda Customer Power…

Daha fazla